ORANŽINIS  KAMUOLYS
   Klaipėdos Krepšinio Klubas


SVEIKI ATVYKĘ Į KLAIPĖDOS KREPŠINIO KLUBĄ!APIE MUS

Gausių mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad visame pasaulyje dauguma suaugusiųjų ir vaikų yra nepakankamai fiziškai aktyvūs, slopsta susidomėjimas sportu. Vaikų bei paauglių pramogų ir laisvalaikio pobūdis pasikeitė – tapo daug pasyvesnis.

Teigiama fizinio aktyvumo patirtis vaikystėje padeda sukurti tvirtus sveiko ir produktyvaus gyvenimo ateityje pagrindus. Reguliari fizinė veikla teigiamai veikia įvairias svarbias organizmo fizines funkcijas.

Be to, sportas didina pasitikėjimą savimi, gerina savigarbą, o komandiniai sportiniai žaidimai moko ir bendravimo.

Krepšinio klubo „Oranžinis Kamuolys“ tikslas ne tik ugdyti meilę krepšinio žaidimui, pagrindinius krepšinio įgūdžius, ruošti aukšto sportinio meistriškumo žaidėjus, bet ir stiprinti bendrą vaikų sportiškumą, išmokyti sveiko judėjimo, sveikos mitybos ir sveikos gyvensenos pagrindų.

„Oranžinis Kamuolys“ krepšinio klubas  skirtas 6-18 metų vaikams ir paaugliams, berniukams ir mergaitėms, visiems norintiems aktyviai leisti laiką.

Klubo treniruočių metu  naudojamos naujausios metodikos ir ištekliai, kad klubo auklėtiniai galėtų tobulėti, tiek fiziškai, tiek protiškai ir būtų sveiki bei sąmoningi Lietuvos piliečiai. 


 

Sporto stovykla ypatingoje sodyboje Šilutės rajone 

Sporto ir laisvalaikio stovykla „Oranžinis kamuolys“ skirta vaikams nuo 7 iki 14 metų, norintiems smagiai ir aktyviai praleisti vasarą bei susirasti naujų draugų! Čia žaisime krepšinį, futbolą ir kitus judrius žaidimus, tenisą, tinklinį, badmintoną, biliardą  ir daug kitos aktyvios veiklos, taip pat vandens pramogos, išvyka į „Aukštumalos pelkių“ pažintinį taką..... 

Skaityti daugiau 

Dienos sporto ir poilsio stovykla Klaipėdoje

Kviečiame į sporto ir poilsio dienos stovyklą Klaipėdoje „Oranžinis kamuolys“, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas sportui, krepšiniui ir kitiems aktyviems užsiėmimams taip pat daug kitos veiklos, konkursai, prizai, siurprizai ir apdovanojimai, daug juoko ir džiaugsmo. Stovykla skirta visiems berniukams ir mergaitėms kas nori aktyviai leisti laiką.  ....

Skaityti daugiau